DSİ Genel Müdürlüğü İlköğretim Mezunu 18-40 Yaşlarında İşçi Alımı İlanı Yayımladı

Kamu İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan işçi personel alımı ilanlarına göre DSİ İşçi alımı yapacağını bildirdi. Şartlar ve başvuru bilgileri haberde.

DSİ Genel Müdürlüğü İlköğretim Mezunu 18-40 Yaşlarında İşçi Alımı İlanı Yayımladı

İŞKUR yeni işçi personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Hafta başı ile yeni ilanlar geldi. Bu kapsamda Kamu İŞKUR İlanları üzerinde yayımlanmış olan İşçi Alımı ilanlarına göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az ilköğretim mezunu kamu İşçisi alımı yapacağını bildirdi. Peki ilana kimler başvuru yapabilecek?

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü,

Çalışma Şekli: Daimi,

İşveren Statüsü: Kamu,

Alım Yapılacak Kadrolar: Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu,

Bu kapsamda İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan İşçi Personel Alımı ilanlarına göre Alımlar DSİ 17. Bölge Müdürlüğüne ve DSİ 18. Bölge Müdürlüğüne yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

DSİ Adaylardan genel olarak, Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak, İlan tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından gün almamış olmak. gereklidir.

Ayrıca Özel Olarak ise,

  • 18. Bölge Müdürlüğü için, İş makinaları dalı ustalık belgesine sahip olmak.Mesleki ve Teknik Eğitim Liselerin "Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, İş Makinaları Dalı" mezunu olmak . Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan " İş Makinaları Bakım Onarımcısı(seviye4)-(Referans kodu(20UY0408-4))" belgesine sahip olmak.
  • 17. Bölge Müdürlüğü için, Otomotiv elektromekanik ,otomotiv mekanikerliği, otomotiv motor yenileştirmeciliği dalları ustalık belgelerinden birine sahip olmak gereklidir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Devlet Su İşlerine işçi alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvurularına 31 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 04 Haziran 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda adaylar başvurularını aşağıdaki iş ilanı numaraları ile " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.

DSİ 17 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İş İlan No (00006051251)

DSİ 18 BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI İŞYERLERİ İş İlan No (00006051226)

YORUM EKLE