Devlet Su İşleri ( DSİ ) İŞKUR İle 5 İlde İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Su İşleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadro ve niteliklerde olmak üzere 5 şehirde işçi personel alacak. İşte şartlar ve dağılım.

Devlet Su İşleri ( DSİ ) İŞKUR İle 5 İlde İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR 30 Kasım 2002 tarihli iş ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre 5 farklı ilde işçi personel alınacak. Başvurular iŞKUR aracılığı ile yapılacak olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanlar hakkında detayları aktarıyor olacağız. 

Devlet Su İşleri en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. Alım yapılacak şehirler ve bölge müdürlükleri, Başvuru şartları ve ilanlar hakkında detaylı bilgi şöyledir.

Alım Yapacak Müdürlükler:

DSİ yayımladığı ilana göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu pozisyonlarında alım yapacak. Bu kapsamda alımlar;

  • DSİ 15. Bölge Müdürlüğü ( Şanlıurfa ),
  • DSİ 17. Bölge Müdürlüğü ( Van ),
  • DSİ 8. Bölge Müdürlüğü ( Erzurum ),
  • DSİ 18. Bölge Müdürlüğü ( Isparta ),
  • DSİ 17. Bölge Müdürlüğü ( Van ),

Kimler Başvuru Yapabilecek?

DSİ İşçi Personel Alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılcak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 Yaşını tamamlamış ve 40 yaşından gün almamı olmak şartları aranacak.

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak!

DSİ Personel Alımı iş başvuruları sadece İŞKUR ve Alo 170 üzerinden yapılacaktır. İŞKUR aracılığı ile başvuru yapmak isteyen adaylar " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresine giriş yaparak elektronik ortamda başvuru yapabilirler.

YORUM EKLE