MKEK İşçi Personel Alım İlanı Yayımlandı! Engelli

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu işçi personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru bilgileri ve başvuru şartları haberimizde yer almaktadır.

MKEK İşçi Personel Alım İlanı Yayımlandı! Engelli

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için engelli statüsünde 1 kişilik boş pozisyon için alım yapacağını belirtti. yayımlanmış olan ilana göre alımlar Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Buna göre Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Kırıkkale'de bulunan MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalışacak 1 Engelli işçi alımı yapılacak.

Adayların başvuru yapabilmeleri için Engelli kamu Personeli Seçme Sınavına Girmiş olmaları, Lise veya Denki okul mezunu - CNC olmaları gereklidir. Ayrıca adayların başvuru şartlarını taşımaları durumunda adaylara sözlü sınav yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

Meslek: Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni

Çalışma Adresi: MKE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE MERKEZ KIRIKKALE / TÜRKİYE

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularına İlanın Türkiye İş Kurumunda yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 10 gün içerisinde başvuru yapmaları gereklidir. Buna göre adaylar başvurularını en geç, 30 Temmuz 2018 tarihine kadar yapmaları gereklidir. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER