İŞKUR Aracılığı İle 4 Binden Fazla TYP Personeli Alımı Yapılıyor! İşte Detaylar

İŞKUR Aracılığı İle 4 Binden Fazla TYP Personeli Alımı Yapılıyor! İşte Detaylar

Toplum yararına programlar kapsamında işçi alımlarına devam ediliyor. Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumlar için Toplum Yararına Program kapsamında işçi alımlarına hız kesmeden devam ediliyor.

 İşçi alımları hem şehir merkezlerinde hem de ilçelerde gerçekleştiriliyor. Bu ilanlar ve alımlar kurumlar tarafından isteğe bağlı bir şekilde her yıl yayınlanıyor. 2019 yılı Ocak ayının ortalarına yaklaştığımız bu günlerde çok sayıda kurum toplum yararına program kapsamında işçi alımlarına devam ediyor. Bu haber ile ilgili tüm detayları haber içeriğimizde bulabileceksiniz.

ALIMLAR HANGİ ŞEHİRDE YAPILACAK

Yayınlanan son ilana göre 10 farklı şehirde hizmet veren kurumlar İŞKUR Merkezi alımlar gerçekleştirecek.  Batman, Artvin, Trabzon, Aydın, Kütahya, Kahramanmaraş, Samsun, Osmaniye ve Sakarya'da yapılacak.

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPACAK

İl İçe Müftülükleri, Pamuk Araştırma Enstitüleri, Belediye Başkanlıkları, Orman Bölge Müdürlükleri, Valilik, Üniversiteler, Mısır Araştırma Enstitüsü, Okullar, İl Sağlık Müdürlükleri, İl Emniyet Müdürlükleri. 

Alım yapılacak kadrolar arasında ise genellikle temizlik, ağaçlandırma, çevre düzeninin korunması, MEB çevre düzenlemesi, MEB bakım onarım ve temizlik, vadi ve dere ıslahı ve restorasyon pozisyonları

10 şehir için 11 Ocak 23 59’a kadar alımlar devam edecek. Ayrıca mesai saatleri içerisinde İŞKUR müdürlüklerine giderek bireysel başvuru yapabilir elektronik ortamdan da başvurunuzu yapabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 23:56
YORUM EKLE