Anadolu Sigorta Türkiye Geneli İş Başvurusu 2015

Anadolu Sigorta Türkiye Geneli İş Başvurusu 2015

Anadolu Sigorta Türkiye Geneli İş Başvurusu 2015

Anadolu Sigorta Türkiye Geneli İş Başvurusu 2015

Anadolu Sigorta Personel Eleman Alımı yapıyor. Anadolu Sigorta bünyesinin Tüm Türkiye genelindeki personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere Genel Başvuru yapmaktadır. Sizde Anadolu Sigorta İş Başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, iş tanımına, başvuru linkine, ilan bilgilerine, son başvuru tarihine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz Seçme ve Yerleştirme süreci pozisyon bazında verilen ilanlarla yürütülmekte olup, Genel Başvuru her türlü alanda olabilecek ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulan kaynak havuzu olarak değerlendirilmektedir. Tüm pozisyonlarımız için adaylarda aranan genel şartlar ise aşağıda yer almaktadır.

T.C. vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; yetkili pozisyonlarında askerliği yapmış olmak, Görevin gerektirdiği eğitim donanımına sahip olmak, Görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak, Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak, Affa uğramış olsalar dahi herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, Not: Yukarıda yer alan kriterler genel alım için geçerli olup, başvurulan pozisyonlara göre farklılık arz edebilir. Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.) İlan Tarihi: 10.02.2015 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 25.03.2008 İlan kapanma tarihi bilgisi: 08.04.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 10.02.2015 Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler Firma Sektörü: Sigortacılık Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı İş Alanı: Genel Başvuru, Operasyon, Satış, Sigorta Pozisyon Seviyesi: Eleman Aday Bilgileri Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 5 yıl Önce

05437886830