Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları Haberleri

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları haberleri ve güncel Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları gelişmeleri, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları ile ilgili tüm video, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları fotoğrafları ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro 5 farklı alanda sözleşmeli personel alımı yapıyor. KPSS Puanı ile veya KPSS siz yüksek maaş ile personel...

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü farkı şehirlerde 27 Tekniker alımı yapılacak. Ön Lisans KPSS puan şartı ile detaylar haberde.

Güvenlik Görevlisi Alımı

Tapu ve Kadastro farklı şehirlerde olmak üzere 45 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.Lise ve Ön Lisans Şartlar ve kontenjan...

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro ( TKGM ) 22 farklı şehirde en az lise ve Ön Lisans mezunu Tekniker Alımı ile Koruma...

Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımladı. 2828 sayılı kanun ile personel alımı istenen belgeler haberde.

Memur Alımı

Tapu ve Kadastro memur alımı hakkında duyuru yayımladı. KPSS 2023/1 ile memur alımı için istenen belgeler yayımlandı.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 202 personel alımı başvurusunda sonuçlar açıklandı. ASİL ve YEDEK aday listesi belli oldu. Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro 202 Personel Alımı başvurusu başladı. Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan sözleşmeli personel alımı başvuru detayları haberde.

Memur Alımı

Kamuya memur alımı için başvurular başlıyor. Hafta başı itibari ile kamuya 314 memur alımı için başvurular başlayacak. İlan detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro 202 sözleşmeli personel alımı başlıyor. Başvuru süreci ve başvuru şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Lise, Ön Lisans mezunu güvenlik görevlisi alımı hakkında yedek aday atama duyurusu yayımladı. Yedekte olan isimlerden atama!

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro personel alımı ilanı yayımlandı. Ön Lisans mezunu adaylar içinden 11 Şehirde 171 Tekniker alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve...