Veyis Ateş Habertürk'te Ses İçin Melodi Açıklaması! İşte Dakika Dakika Yaşananlar!

Habertürk Televizyonlarında 12 Nisan günü canlı yayında çıkan yellenmesi sesi sonrası sosyal medyada gündem oldu. Canlı yayında çıkan ses için ilk kez Hadi ÖzışıK'a açıklamalar yaptı. Video haberde..

Veyis Ateş Habertürk'te Ses İçin Melodi Açıklaması! İşte Dakika Dakika Yaşananlar!

Habertürk Televizyonunda 12 Nisan günü canlı yayında çıkan yellenme sesi ile ilgili program sunucusu Veyis Ateş tarafından bir açıklama geldi. 

Canlı yayın konularında, Gürkan Hacır, Adil Gür, Mete Yarar ve Nedim Şener ile program devam ettiği esnada sosyal medya gündemine bomba etkisi yapan ve bir anda TT olan ses için yeni günlerce espriler yapıldı. 

İnternet Haber Genel yayın yönetmeni Hadi Özışık'ın konuğu olan Veyis Ateş, programda samimi açıklamalar yaptı. Koronavirüs günlerinde güldük eğlendik. Buna ihtiyacımız vardı yorumu yapan Ateş Türkiye halkının espiri diline hayran olduğuu en çok güldüğü paylaşım ise "Veyis Ateşledi, Adil Gürledi, Gürkan Hacırladı, Nedim Şenlendirdi, Mete Yardırdı" şeklindeki paylaşımlara güdüğünü aktardı. 

DAKİKA DAKİKA YAŞANANLAR;

Veyis ateş dakika dakika yaşanaları şu şekilde anlattı. Saat 23:00 ile 24:00 aralığında bir kaç arkadaşından WhatsApp mesajı ile Twitter mesajı geldiğini yayın esnasında aksırma ve öksürme nedeniyle rahatsız olduklarını öğrendiğini aktardı. Editörü tarafından da rahatsız olduklarını ifade etmesi üzerinde yayın bitmeden bir açıklama yaptığını belirtti. Olayın yayın bitmesinin ardından gördüğü video ile anladığını aktardı. Canlı yayını Skype görüşmesi yaptıklarını  ve sesin konuların evdeki nesnelerden eşyalardan geldiğini anladıklarını aktardı. Hangi konuktan geldiğini anlamadıklarını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 13:25
YORUM EKLE