TTK'ya İşçi Alımı İçin Sayı Belli Oldu! KPSS Olmadan Kura ile 1000 Kişi Alınacak!

Türkiye Taş Kömürü İşletmesi Genel Müdürü Kazım Eroğlu yeni bir açıklama yaptı ve kura'da kaç kişinin atanacağını duyurdu. Buna göre Zonguldak ve çevresinden ilk alımda 1000 kişi istihdam edilecek.

TTK'ya İşçi Alımı İçin Sayı Belli Oldu! KPSS Olmadan Kura ile 1000 Kişi Alınacak!

Türkiye Taş Kömürü İşletmesi Genel Müdürü Kazım Eroğlu TTK işçi alımları ile ilgili açıklamalar yaptı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı Zonguldak ve çevresinden 2018 yılı son aylarında beklenen fakat alımlar için gerekli olan izinlerin beklendiği TTK 1500 işçi alımları için yeni gelişmeler yaşandı.

TTK 1000 İŞÇİ ALINACAK!

Zonguldak'ta gerçekleşen Koordinasyon kurul toplantısında Türkiye Taş Kömürü İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kazım Eroğlu gündemdeki yerini halen koruyan işçi alımları ile ilgili süreçten bahsetti. Adayların en çok merak ettiği soruların başında gelen, alımlarda yaş şartı ne olacak? Başvurular ne zaman başlayacak kura ne zaman olacak? u soruların bazıları cevap buldu. Adaylar için özellikle kaç işçi alımı yapılacağı merakla sorulmakta. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre kura töreninde yeni bir işçi alımı müjdesi verileceği belirtilmişti. Yeni gelişmeye göre alımlarda Bin kişi atanacak. Kura'da açıklanacak işçi alımları ise diğer kalan 500 işçi alımları olabilir. Buna göre son dakika bilgi ile paylaştığımız konulardan bir tanesi de kura töreni ve başvuru tarihleri ile ilgili de gelişmeler bulunuyor. Bu detayları bir sonraki haberimizden okuyabilirsiniz. TTK 1000 işçi alımı gelişmelerinden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Ne yaptığını bilmiyo bu akp

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Ne yaptığını bilmiyo bunlar artik kandrmayin

Ali osman
Ali osman - 2 yıl Önce

Ne yaptığını bilmiyo bunlar artik kandrmayin milleti