Adalet Bakanlığı 2 Bin 500 Zabıt Katibi Memuru Alacak!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından zabıt katibi ilanı bekleyenlere müjde verildi. Buna göre adliyeler için 2 bin 500 kişilik zabıt katibi memuru alınacak.

Adalet Bakanlığı 2 Bin 500 Zabıt Katibi Memuru Alacak!

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında olan Adalet Bakanlığı açık pozisyonları için aralıklarla memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Adalet Bakanlığı ilanları Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulmaktadır. İlanlar Maliye Bakanlığının onayı doğrultusunda yapılmakta olup Adalet Bakanlığı kamu kurumları arasında en çok memur alımı yapanlardan bir tanesidir.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül memur alımı ilanı bekleyenlere çok önemli bir duyuru yaptı ve toplam 6 bin kişilik memur alınacağı duyuruldu. Buna göre adliyelerde zabıt katibi olmak isteyenlere de müjde verilmiş olundu.

2 BİN 500 ZABIT KATİBİ ALIMI

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklama ile uzun süredir zabıt katibi ilanı bekleyenlere çok önemli bir duyuru yapıldı. Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan adliyelerde görev almak üzere toplam 2 bin 500 kişilik zabıt katibi memur personelinin alınacağı belirtildi. Buna göre zabıt katibi ilanı bekleyen adaylara müjdeli haber verilmiş oldu.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 2 bin 500 kişilik zabıt katibi alımı yapacak. Peki zabıt katibi ilanı ne zaman yayımlanacak. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklamaya göre zabıt katibi ilanının birkaç gün içerisine kamuoyuna duyurulması bekleniyor. 3 bin 500 kişilik infaz koruma memuru (ikm) gardiyan alımını da aşağıdaki haberden görebilirsiniz.

ADALET BAKANLIĞI 6 BİN MEMUR DETAYLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE