22. Dönem POMEM 10 Bin Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak? Başvuru Tarihleri Ne Zaman

Emniyet Genel Müdürlüğü 22. dönem POMEM 10 bin polis alımı ne zaman yapılacak? Başvuru tarihleri belli oldu mu, yeni bir gelişme var mı?

22. Dönem POMEM 10 Bin Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak? Başvuru Tarihleri Ne Zaman

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Emniyet Genel Müdürlüğü her sene ihtiyaçlarına göre çok sayıda polis alımları gerçekleştirmektedir. Buna göre dün Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile yapılan duyuruda 22. dönem POMEM'e 10 bin polis alımı yapılacağı belirtildi.

Yayımlanan duyuruda lisans mezunları arasından 7 bin 200 erkek ve 800 kadın, ön lisans mezunları arasından bin 800 erkek ve 200 kadın polis alımı yapılacağı belirtilmişti. Peki 10 bin polis alımı ne zaman yapılacak, başvuru tarihleri hakkında her hangi bir bilgi verildi mi?

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuru ile 10 bin polis memuru alımı yapılacağı belirtildi. Alımlar 22. dönem POMEM kapsamında yapılacak peki başvuru tarihi ne zaman? Buna göre Polis Akademisi Başkanlığı resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile de duyuru yapıldı fakat başvuru tarihleri hakkında her hangi bir bilgi verilmedi.

Geçtiğimiz sene de POMEM polis alımı duyurusunun yapılmasından birkaç gün sonra kamuoyuna polis alımı ilanı da yayımlanmıştı. Buna göre 22. dönem POMEM 10 bin polis alımına ilişkin de yakın zamanda kamuoyuna duyurunun yapılması beklenmektedir. Duyuru geldiği anda İşin Olsa ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 11:48
YORUM EKLE