21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Alımı Başvuru Yapacaklara Önemli Duyuru Yayımlandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 21. dönem POMEM 13 bin polis alımı başvuru yapacak adaylara önemli duyuru yayımladı.

21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Alımı Başvuru Yapacaklara Önemli Duyuru Yayımlandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı tarafından hazırlanan POMEM 13 bin kişilik polis alımı ilanı geçtiğimiz gün kamuoyuna duyurulmuştu. Buna göre alım ilanına müracaatlar 25 Eylül 2017 tarihi itibari ile Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden başladı.

21. dönem POMEM polis alımına başvuru yapacak adaylar için Polis Akademisi Başkanlığından önemli bir duyuru yapıldı. Başvuru yapacak olan adayların bu bilgilere göre müracaatlarını hatasız olarak gerçekleştirmesi gerekiyor. Aksi halde başvuru kabul edilmeyecektir.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI DUYURDU

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından adaylara iki adet önemli duyuru yayımlandı.

  1. Lisans mezunu adaylar ön lisans mezunu olsalar dahi en yüksek öğrenimlerinden başvuru yapması gerekmektedir. Yani ön lisans diplomam var diyerek lisans mezunu adaylar alt öğrenimden müracaat ederse başvurusu geçersiz sayılacaktır.
  2. Halen lisans eğitimine devam eden adayların son başvuru tarihine kadar kesinlikle mezun olması gerekmektedir. Aksi halde bu adaylar önlisans diplomaları yoksa lise mezunu sayılmaktadır ve POMEM'e başvuru yapamaz. Adayın ön lisans diploması varsa önlisans üzerinden müracaat edebilir.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yukarıda belirtilmiş olan iki husus hakkında adaylara detaylı bilgiler verilmiş oldu. Başvuru yapacak olan adayların bu uyarıları dikkate alması ve başvurularını da bu şartlara göre yapması gerekmektedir.

DİĞER HABERLERİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdinç
Erdinç - 3 yıl Önce

Ne boktan saçma iş yapıyolar lisans kpss ye girememişse nolcak ön lisansa boşunamı hazırlandı bu millet içine sıçtılar eğitim sisteminin