ZARA Satış Danışmanı ve Kasiyer Alımı 2015

ZARA Satış Danışmanı ve Kasiyer Alımı 2015

ZARA Satış Danışmanı ve Kasiyer Alımı 2015

ZARA Satış Danışmanı ve Kasiyer Alımı 2015

ZARA Personel Eleman alımı yapıyor. ZARA bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere belirli mağazalarına, Satış Danışmanı ve Kasiyer alacaktır. Sizde ZARA bünyesinde işe başlayarak kariyerinizi Kasiyerlik olarak yada Satış Danışmanı olarak yapabilirsiniz. ZARA alacağı personellerde Tecrübe aramamaktadır. ZARA bünyesine dahil olabilmek için en az lise mezunu olmak zorundasınız. Sizde ZARA ailesine katılabilmek için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, iş tanımına, ilan bilgilerine, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group,  dünyada 88 ülkede, 6000'den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 120.000'den fazla profesyonel çalışanımızlayarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak.

Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. İstanbul' daki mevcut mağazalarımız için Part Time - Full Time Satış Danışmanı ve Kasiyerler Arıyoruz (tecrübe aranmamaktadır) Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, 18 - 28 yaşları arasında, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde kuvvetli, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz. İlan Bilgileri İlan kapanma tarihi bilgisi: 21.03.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 17.02.2015 Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.) Personel sayısı: (Belirtilmemiştir) Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık (Ticaret) Pozisyon Tipi: Yarı zamanlı / Part Time İş Alanı: Hizmet, Müşteri İlişkileri, Satış Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan Aday Bilgileri Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) ZARA Satış Danışmanı Alımı ve Kasiyer Alımı ilanı için alt kısımda verilen linkle Kariyer netten başvuruda bulunabilirsiniz. //www.kariyer.net/inditex/satis-danismani-kasiyer-is-ilani-i1145946/?tmpsno=1

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE