TYP 475 Personel Alımına 7 Bin Kişi Başvuru Yaptı! Kura 23 Temmuzda

TYP ile kamu kurumlarına yapılan personel alımlarından bir tanesi olan Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 475 personel alımında 23 temmuz tarihinde noter huzurunda kura töreni yapılacak. İşte detaylar..

TYP 475 Personel Alımına 7 Bin Kişi Başvuru Yaptı! Kura 23 Temmuzda

Kamu kurum ve kuruluşlarında geçici süre ile yapılan personel alımlarından bir tanesi olan TYP alımları devam ediyor. 19 Temmuz tarihi itibari ile 4 binden fazla iş ilanı bulunuyor. Devam eden Toplum Yararına personel alımlarına buradan erişebilirsiniz. Diğer yandan  Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü TYP alımında yoğun başvurular alındı. 475 personel alımı için 7 bin üzerinden başvuru gerçekleşti. Buna göre başvuruların tamamlanmasının ardından adaylar kura yöntemi ile belirlenecek.

7 BİN BAŞVURU

İŞKUR Adıyaman İl Müdürü Emin Yücekaya, konu ile yaptığı açıklamada; Adıyaman ve ilçelerinde Milli Eğitim Müdürlüklerinin çevre düzenlemesi ile temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere 475 personel işe yerleştirileceğini belirtti. Başvuruların 13 Temmuz tarihinde tamamlandığını ve 23 Temmuz tarihinde kura ile Halk Eğitim Merkezinde işe alınacakların belirleneceğini Toplam başvurunun 7 bini geçtiğini belirtti.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet Çavuşlar
Samet Çavuşlar - 3 yıl Önce

Manisa/Saruhanlı

Sule kaya yılmaz
Sule kaya yılmaz @Samet Çavuşlar - 3 yıl Önce

Sitede basvuru bulamıyorum