Baykan Kaymakamlığı İlkokul Mezunu Korucu Alacak! 24 Ocak Son Tarih!

Baykan Kaymakamlığı bünyesinde ilkokul mezunu koruyucu alımı gerçekleştirecektir.Kaymakamlık bünyesinde çalışacak personel alımı için son başvuru 24 Ocak tarihinde olacaktır.

Baykan Kaymakamlığı İlkokul Mezunu Korucu Alacak! 24 Ocak Son Tarih!

Kaymakamlığın internet sitesinde yer alan duyuruya göre Baykan ilçesinde Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan alımda ilkokul mezuniyet şartı ile korucu alımıyapılacağı duyurulmuştur. Adayların başvurabileceği alıma ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili alım için adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, erkekler için askerliğini tamamlamış ya da askerlikten muaf olmak, 40 yaşından küçük olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, kan davası hükmü giymemiş olmak, hali hazırda görevlendirileceği köyde veya jandarma sorumluluk bölgesindeki mahallede ikamet etmek, siyasi parti üyesi olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek seviyede hastalığı, engeli veya akıl hastalığı bulunmamak, terör örgütleri ile bu örgütlerin yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine katılmamış olmak, terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde bulunmamış olmak, örgüt propagandası yapmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak ve diğer özel şartların sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adayların ilanın bitimini müteakip 14 Ocak ile 24 Ocak 2020 tarihleri arasında mesai saatleri Sabah 09:00-11:00 öğlenden sonra 14:00-16:00 saatleri arasında şahsen, ilanda istenen belgeler ile birlikte müracaat etmeleri istenmektedir. Sözlü ve fiziki sınavdan sonra alınacak olan adaylar, ilgili ilan detayına //www.baykan.gov.tr/kurumlar/baykan.gov.tr/DUYURULAR/GUVENLIK-KORUCUSU-ALIMI/GEREKLI-BELGELER.pdf adresi üzerinden erişmek mümkündür.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 9 ay Önce

Kahraman Maraş onikisubat kaymakamlığı da bir açıklama yaparsa bu konuyla ilgili seviniriz saygılarımla arz ederim

Ali Malatya
Ali Malatya - 9 ay Önce

Malatya Yeşilyurt beldesi şahnahan mah ne zaman korucu alınacak

Mükremin
Mükremin - 9 ay Önce

Elazığ palu ilçesine de korucu kadrosu verilmesini bekliyoruz alim nezamn tarih verin artik sayin bakanım

Atalay Bozkurt
Atalay Bozkurt - 8 ay Önce

38 yasında ım korucu olmak istıyorum saygılar