İzmir Ödemiş Belediyesi 30 İşçi Alıyor

İzmir Ödemiş Belediyesi 30 İşçi Alıyor.Ödemiş belediyesi çeşitli alanlarda 30 işci aramaktadır.İşçi alımında istenilen özelliklere ulaşabilirsiniz.Başvuru şartlarını inceleyebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

İzmir Ödemiş Belediyesi 30 İşçi Alıyor

İzmir Ödemiş Belediyesi’nde istihdam edilmek üzere 30 adet beden işçisi alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Belediye tarafından duyurulan ilana başvurmak isteyen adayların belediyeye şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

30 Beden İşçisi Kadrosu İçin Şartlar

Beden işçisi kadrosuna yapılacak olan alımlarda bireyler genel olarak belirli bir vasıf ve teknik bilgi gerektirmeden yapılan işleri gerçekleştirmektedir. Kamu ve özel sektörde istihdam edilen bu kadroda bireylere en az asgari ücret ve sağlık sigortası olanakları sunulmaktadır. Beden gücüne dayalı olarak çalışma şartları bulunan bu meslekte çoğu zaman sadece öğrenim görmüş olma şartı aranmaktadır.

Ödemiş Belediyesi Personel Limited Şirketi tarafından yapılacak olan alımda deneyim ve benzeri şartlar aranmıyor olup adayların sağlaması gereken şartlar ise şu şekildedir:

  • En az 6 ay süresinde Ödemiş Belediye sınırları içerisinde ikamet etmek,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Herhangi bir kurumdan emekli, malul ve yetim aylığı almıyor ve hak kazanmamış olmak şartları şeklinde yer almaktadır.

Alımlar iki aşamadan oluşmakta olup ilk olarak şahsen müracaat ve ardından görüşme, mülakat yer alacaktır. Adayların başvuru için yanlarında bulundurması gereken belgeler ise dilekçe, kimlik fotokopisi, ikametgah, diploma ve sabıka kaydı belgeleridir.

Adaylar başvuru ve mülakat aşamasını geçtikleri taktirde çalışmaya Haziran ayında Ödemiş Belediye Başkanlığı Hizmet Alanlarında başlayacaklardır. İlgili ilanı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
kazımkara
kazımkara - 2 yıl Önce

Ödeniş belediyesi temizlik işleri