Midyat Kaymakamlığı Kadın Erkek 10 Güvenlik Korucusu Alınıyor

Midyat Kaymakamlığı 10 adet güvenlik personeli alımı yapacağını duyurdu. Çalışma koşulları ve çalışma şartları hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Midyat Kaymakamlığı Kadın Erkek 10 Güvenlik Korucusu Alınıyor

Gündemdeyer alan konularda biri de güvenlik korucusu alımları olup özellikle bekleyenlerini mutlu edecek bir haber yer aldı. Belirtilen son açıklamalara göre Midyat ilçesinde Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan alımda ilkokul mezuniyet şartı ile korucu alımıyapılacağı duyurulmuştur. Adayların başvurabileceği alıma ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları Nelerdir ?

İlgili alım için adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, erkekler için askerliğini tamamlamış ya da askerlikten muaf olmak, 21 yaşından büyük 40 yaşından küçük olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, kan davası hükmü giymemiş olmak, hali hazırda görevlendirileceği köyde veya jandarma sorumluluk bölgesindeki mahallede ikamet etmek, siyasi parti üyesi olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek seviyede hastalığı, engeli veya akıl hastalığı bulunmamak, terör örgütleri ile bu örgütlerin yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine katılmamış olmak, terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde bulunmamış olmak, örgüt propagandası yapmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak ve diğer özel şartların sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adayların ilanın bitimini müteakip 07 EKİM 2019 – 13 EKİM 2019 tarihleri arasında mesai saatleri Sabah 09:00-11:00 öğlenden sonra 14:00-16:00 saatleri arasında şahsen müracaat etmeleri istenmektedir. İlgili ilan detayına //midyat.gov.tr/2019-guvenlik-korucusu-alimi adresi üzerinden erişmek mümkündür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne zaman sıra gelecek
Ne zaman sıra gelecek - 2 yıl Önce

Kilis'e sıra ne zaman gelecek operasyonlar başladı rabbim bütün güvenlik güçlerimize güç kuvvet versin. Bizleri ülkemizi gazenfer eylesin inşaAllah. Bir an evvel sınır köylere alım yapılmalı bizde görev yapmak istiyoruz.

Midyat
Midyat - 1 yıl Önce

midyatın köylerine koruyucu alımı bekleniyor eksiklerimiz çok var

RAMazan
RAMazan - 2 yıl Önce

Ergani 3 yıldır bekliyor

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Kahramanmaraş onikisubat ilçesine de korucu alımı olacakmi sn bakanım bir açıklama istiyoruz

Iğdır
Iğdır - 2 yıl Önce

Iğdır için alımlar ne zaman

Ali Özkaraman Malatya
Ali Özkaraman Malatya - 1 yıl Önce

Malatya 2 yıldır bekliyor buraya ne zaman korucu alınacak

BİNGÖL
BİNGÖL - 1 yıl Önce

BİNGÖL ILICALARDA KORUYUCU ALIMI BEKLİYORUZ