Yapı Kredi Farklı Pozisyonlarda Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışacak personel alım ilanlarında çeşitli kadrolarda çalışmak üzere personel alımı yapılacağı bildirildi. Haberimizin devamından ilgili ilana ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Farklı Pozisyonlarda Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan ilanlarda; ofis destek yetkilisi, müşteri iletişim merkezi yetkilisi, bankacılık ürünleri satışı, müşteri memnuniyeti, araştırma uzmanları gibi kadrolar içerisinde boşluk olduğunu ve personel alımlarının yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166 sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştireceği açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Ofis Destek Yetkilisi alımlarında adayların en az lise mezunu olması ve insan ilişkilerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarına yatkın olması ve engelli düzeyi en az %40 olması gerekmektedir.

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi alımlarında ise adaylardan istenilen özellikler en az ön lisans mezunu, diksiyonu düzgün olmak, telefonda iletişim yeteneği güçlü olması ve erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Bankacılık Ürünleri Satışları için pozisyon da aranan şartlar en az ön lisans mezunu olmak, seyahat engeli bulunmamak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek ve iletişim kapasitesi güçlü olması, dış görünüşüne özen gösterebilmesi oldukça önemli şartladır.

Müşteri Memnuniyeti Araştırmaları Uzmanı için personel alımlarında aranan özellikler en az lisans mezunu, tercih olarak da üniversitenin istatistik bölümlerinden mezun olması ve iyi derecede İngilizce biliyor olması gerekmektedir. İş tecrübesine sahip olması ise ekstra bir özellik olarak istenilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk Tatar
Ufuk Tatar - 2 yıl Önce

Maaş nekadar ogrenebilirmiyim

Ali yilmaz
Ali yilmaz - 2 yıl Önce

Hangi illere alım olacak

Ali yilmaz
Ali yilmaz - 2 yıl Önce

Kahramanmaraş şubelerine varmı ben kahramanmaraşlı yim yüzde 40 engelli lise mezunuuum