Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor! 90'a Yakın Kadro

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda banka personeli alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilecek.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor! 90'a Yakın Kadro
Yapı Kredi Bankası her sene açık bulunan pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Açık pozisyonlar hakkında Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfasında bulunan kariyer / insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyuru yaptığı gibi yine açık pozisyonların tamamı interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Yapı Kredi Bankasının interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı açık pozisyonlara bakıldığında 90'a yakın farklı kadro için çok sayıda banka personeli alımı yapılacağı görülmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Yapı Kredi Bankası interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile 90'a yakın kadro için çok sayıda banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

YK Leasing Kadıköy Bölge Portföy Yönetmeni
YK Faktoring Portföy Yönetmeni - Güneşli
Çağrı Merkezi Yetkilisi
İhracat Portföy Yönetmeni
Bankacılık Ürünleri Satışı
Özlük ve Dokümantasyon Yönetimi Yetkilisi
Asistan (Engelli)
Kurumsal Bankacılık Portföy Yönetmeni
Konut, Taşıt ve İşyeri Dağıtım Kanalları Uzmanı
Raporlama Uzmanı

Yukarıda bulunmakta olan kadrolar başta olmak üzere 90'a yakın farklı kadro için Yapı Kredi Bankası çok sayıda banka personeli alımı yapacak. Müracaat etmek isteyen adayların ilan detayların da bulunan niteliklere sahip olması gerekmekte olup başvurular ve diğer pozisyonlar hakkında bilgi edinmek için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://goo.gl/z2YWuH

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE