Yapı Kredi 2018 yılı Lise Mezunu Personel Alımları Başladı

2018 yılında bankacı olmak isteyen adaylar için bankalardan yeni ilanlar gelmeye başladı. Yapı Kredi Bankası personel alım ilanları ile 71 personel alacak. Başvurular nereye yapılacak? İşte detaylar.

Yapı Kredi 2018 yılı Lise Mezunu Personel Alımları Başladı

Yapı Kredi Bankası kariyer ilanları sitesi üzerinden farklı unvanlarda personel alımı yapacak. Açık pozisyon sayısı 71 olan ilanlara başvuru yapmak isteyen adayların kariyer ilan sitesi üzerinden son başvuru süresinden önce başvuru yapması isteniliyor. Birçok ilan 4 Ocak itibari ile yenilendi. Bankacılık sektöründe partime ya da full time olarak çalışmak isteyenler, lise mezunları ile üniversitelerde 3. sınıfta ya da 4. Sınıfta öğrenci olanlar, yeni mezun adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca yönetici olmak isteyenlere yönelik olarak birçok unvanda alım bulunuyor. Alımlar İstanbul, Eskişehir, Gaziantep, Bilecik, Adana, Samsun, Kocaeli, Ankara, Antakya, Adıyaman, Konya, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde olacak.

YAPI KREDİ HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALACAK?

Yapı Kredi Bankası, ilanlarında istediği genel şartlar arasında askerlik ile ilişiği bulunmamak, 28 yaşından gün almış olmak, bilgisayar kullanımına ve Office programlarına hakim olmak, ikna kabiliyeti yüksek olmak, takım çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek personeller aramaktadır. Türkiye’nin önde giden özel bankaları arasında bulunan Yapı Kredi yapmış olduğu alımlarda bir çok branş ve unvanda personel alacak. Başvurular ilan kariyer siteleri üzerinden alınacak.

İşte alım yapılacak bazı ünvanlar;

Uzman İş Analisti - Hazine Ürünleri ve Piyasa Risk
Proje Mühendisi
Operasyonel ve İtibar Risk Stratejileri Uzmanı
Part Time Gişe Destek Yetkilisi
Bireysel Kredi Tahsis Raporlama Uzmanı
Capital Structure Advisory Associate
Engelli Ofis Destek Yetkilisi 
Yeni Mezun Yazılım Geliştirmeci (Irregular)
KOBİ İş Geliştirme Uzmanı
Senior IT Auditor
Yeni Mezun BT İş Analisti (Irregular)
Ticari Projeler Finansman Uzmanı
Şube Ağı Eğitim Tasarım ve Geliştirme Uzmanı
Software Engineers / R&D Projects

Daha fazla pozisyon ve başvurular için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru için link: https://goo.gl/4pfRoV

YORUM EKLE
YORUMLAR
PINAR
PINAR - 3 yıl Önce

KOYDUĞUNUZ İLK BİLE TIKLANMIYOR

gamze soptar
gamze soptar @PINAR - 3 yıl Önce

bu ise cok ihtiyacim var ayrica abim akbankda mudur

Didem
Didem - 3 yıl Önce

28 yaşdan gün almış mı almamış mı anlamadım

joan
joan - 3 yıl Önce

İyi günler, benim adım joan Amerika Birleşik Devletleri vatandaşıyım, 4 farklı internet uluslararası borç veren tarafından donduktan sonra bana ışık gösterdi iyi kredi lender ifade vermek istiyorum, hepsi bana bir kredi vermek için söz veriyorum Hiçbir şey vermeyen ve hiçbir olumlu sonuç vermeyen ücretlerin birçoğunu ödememi sağladım. Zor para kazancımı kaybettim ve toplam 8,000USD oldu. İnternette gezindiğim bir gün, ben de bir dolandırıcılık şirketi ile karşılaştığım zaman bir mahkumun karşısına çıkıp, yasal bir kredi şirketi olan citi banka kredisiyle (customercare@thecitibank.com) bağlantı kurduğumda ya da www.thecitibank.com adresini ziyaret ettiğimde, ihanete uğradığımı gözlemledim. Sonunda kredisini aldı, bu yüzden aynı kredi şirketi ile bağlantı kurmaya karar verdim ve sonra bana daha fazla acı çekmekten başka hiçbir şey yapmayan 4 farklı borç veren tarafından nasıl dolandırıldığımı anlattım. Şirkete posta ile açıkladım ve tek söylediğim, daha fazla ağlamayacağını söylediler çü

Derris Smith
Derris Smith - 3 yıl Önce

SAHİBİNDEN DOLAYI GERÇEK YATIRIM KREDİLERİ SUNAR.
Gayrimenkul kredileri, kurumsal krediler, reel finans, kişisel ve ticari kredi teklifleri, tekliflerimiz hızlı ve kolay, bugün bize gelsin, böylece tüm finansal sorunlarınıza bir kez ve her şeye bir son verelim.
Her türlü krediyi, devleti, özel sektörü ve işi veriyoruz. Kredi oranımız% 2'dir. Daha fazla bilgi için, şirketin e-posta adresinden surecashlending@gmail.com adresinden bize ulaşın.

Belham
Belham - 3 yıl Önce

Kredi teklifi bugün geçerlidir ve önümüzdeki 24 saat arasında kredinizi bize e-posta ile gönderin (worldbestloans@gmail.com)

Mr Clark Benson
Mr Clark Benson - 2 yıl Önce

Herhangi bir nedenden dolayı mali hizmet, finanse etme, iş kurma, fatura ödeme, her türlü mali yardım, teminatsız kredileri stressiz ve dürüst ve güvenilir bireylere ve şirketlere küresel olarak% 3 faiz oranı ile sunuyoruz. İşte finansal probleminizin çözümü, bugün bize e-posta ile ulaşın: mrclarkbensonloanservices@outlook.com

SERGEY YAKUBOVA
SERGEY YAKUBOVA - 2 yıl Önce

UPFRONT ÜCRETLERİ OLMADAN UYGUN KREDİ TEKLİFİ

Merhaba,

Finansal ihtiyaçlarınız neler?
1 ile 30 yıl arasında değişen,% 3'lük çok düşük bir faiz oranıyla, en az 2,000,00 dolar ile en fazla 100,000,000,00 dolar arasında kredi veriyoruz. E-posta yoluyla bize ulaşın: constantloanfirm1@gmail.com veya yakubovasergey@gmail.com


Bir işletme kredisine mi ihtiyacınız var?
Kişisel bir krediye ihtiyacınız var mı?
Araba almak ister misin?
Yeniden finanse etmek ister misiniz?
Bir ipotek kredisine mi ihtiyacınız var?

İş teklifinizi veya büyümenizi başlatmak için büyük bir sermayeye mi ihtiyacınız var? Umudunuzu yitirdiniz ve bunun bir çıkış yolu bulunmadığını ve finansal yüklerinizin devam ettiğini mi düşünüyorsunuz?
Olası iş birliği için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

E-posta yoluyla bize ulaşın: constantloanfirm1@gmail.com
                                    constantloanfirm@yahoo.com