İş Bankası Takip Memuru Alımı 2015

İş Bankası Takip Memuru Alımı 2015

İş Bankası Takip Memuru Alımı 2015

İş Bankası Takip Memuru Alımı 2015

İş Bankası Memur Alımı Gerçekleştiriyor. İş Bankası şubelerinde personel ihtiyacını karşılamak üzere bünyesine Takip Memuru alımı yapıyor. Sizde İş Bankasının bu eşsiz iş fırsatından yayarlanarak İş Bankasında Takip Memuru Olmak İstiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, Özel şartlara, işe alım sürecine, başvuru şartlarına, başvuru bilgilerine, sınav bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 20 ŞUBAT 2015 TAKİP MEMURU ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ Bankamızın Ankara, Antalya ve Samsun illerinde görevlendirilmek üzere 20 Şubat 2015 Cuma günü sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir İşe Alım Süreci Memur alım süreci  Başvuru Genel Yetenek Testi  Mülakat Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Başvuru

Sınava başvurular 3 Şubat 2015 Cuma günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav

Sınav Yöntemi Sınavın ilk aşaması “Genel Yetenek Testi”dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır. Sınav Tarihi ve Yeri Sınav 20 Şubat 2015 Cuma günü İstanbul illinde yapılacaktır. Sınav Davetleri Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 17 Şubat 2015 Salı günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır. Belge Hazırlama Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir Başvuru Koşulları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,  20 Şubat 1985 ve sonrasında doğmuş olmak,  Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak,  Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak, Fiilen takip memurluğu yapmak ve takip memurluğu konusunda tecrübeli olmak, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde ikamet ediyor olmak,  Kamu haklarından yoksun bulunmamak,  Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,  Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe giriş aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.) Daha önce Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Takip Memuru ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. İş Bankası Takip Memuru Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Alt Kısımda Verilmiş Olan Linki Kullanabilirsiniz. //www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE