İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! Nasıl Başvuru Yapılıyor

İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımı yapıyor. Adayların 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! Nasıl Başvuru Yapılıyor
Ülkemizde faaliyetlerine yıllardır devam etmekte olan İş Bankası açık pozisyonların doldurulması için memur personel alımları gerçekleştirmektedir. Alım ilanlarını genel olarak İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamakta ve başvuruları da buradan kabul etmektedir.

Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde yer alan kariyer, iş ilanları bölümüne bakıldığında dört farklı bölge için bankanın memur alımı yaptığı görülmektedir. Adayların memur alımı ilanlarına 16 Nisan 2017 tarihine kadar başvurusunu yapması gerekmektedir. 16 Nisan 2017 tarihinden sonra başvurular kabul edilmeyecektir.

HANGİ ŞEHİRLERE ALIM YAPILACAK

İş Bankası resmi internet sitesinden memur alımı yapacağını duyurdu ve başvurular halen kabul edilmeye devam ediyor. Peki alımlar hangi iller için yapılacak. Buna göre Edirne (İpsala, Uzunköprü), Kırklareli (Vize) ve Tekirdağ’da (Çerkezköy, Hayrabolu, Saray), Bartın (Ulus), Kocaeli (Gebze) ve Sakarya’da (Akyazı), Bilecik, Bursa (Gemlik, İnegöl, Karacabey, Kestel, Mustafakemalpaşa), Kütahya ve Yalova, Kayseri (Yahyalı), Nevşehir (Derinkuyu), Niğde, Sivas ve Yozgat’ta (Boğazlıyan, Sarıkaya) bölgelerinde bulunmakta olan şubelere memur alımları yapılacak.

BAŞVURULAR

İş Bankasının banka şubesi memur alımı ilanın müracaat etmek isteyen adayların 16 Nisan 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan linki takip etmesi gerekmektedir. 16 Nisan 2017'ye kadar başvuru yapamayan adayların müracaatları kabul edilmeyecektir.

https://goo.gl/w51OqD
BAŞVURU YAPMAK VE DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE