İş Bankası 5 Pozisyonda Personel Alıyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

İş Bankası 5 Personel Alıyor.İş Bankası personel alım ilanı hakkında son dakika gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.Başvuru linkini sitemizde bulabilirsiniz.

İş Bankası 5 Pozisyonda Personel Alıyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkiye’nin ilk bankalarından biri olan İş Bankası 2019 yılında banka personeli alımına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan uzman yardımcısı kadrosunun yanı sıra yeni açıklanan alımlarda Veri Uzmanı Alımı, Siber Güvenlik Uzman Alımı, Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi Alımı, DevOps Mühendisi Alımı, İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi Alımı olmak üzere toplamda için başvurular 5 yeni ilan yayınlayarak personel alacağını duyurdu.

Başvurular haziran ayının sonuna kadar alınacak olup ilgili kadrolara başvurmak isteyen adayların:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerden en geç 31 Ağustos 2019 itibarıyla mezun olmak,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmak,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak ( 6 Temmuz 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) şartlarını sağlamak bunun yanında,
  • İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile sağlık durumunu belgelendirmek,
  • Daha önce, İş Bankasının yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak şartlarının da sağlanması gerekmektedir.

İlana başvurmak isteyen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak şartını sağlamak aranıyor. İlgili ilana ulaşmak ve online başvuru yapmak için İş Bankası’nın resmi internet sitesinden gerçekleştirilebilir.

https://cv.isbank.com.tr

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 14:53

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE