Türkiye İş Bankası Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere müfettiş yardımcısı kadrosu için memur alımı yapıyor. Peki şartlar ve detaylar nedir?

Türkiye İş Bankası Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en çok tercih edilen ve çok uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte olan Türkiye İş Bankası yatırımlarını sürdürdüğü gibi açık pozisyonları için memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. İş Bankası memur ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan açık pozisyonlar, kariyer, iş ilanları bölümü aracılığı ile duyurulmaktadır.

Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında müfettiş yardımcısı pozisyonu için çok sayıda memur ve personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki İş Bankası memur ilanı detayları nedir, kimler başvuru yapabilir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandası olmak
İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini iyi biliyor olmak
Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yasını doldurmamıs olmak. (02.12.1987 ve sonrasında doganlar basvurabileceklerdir.)
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmıs ya da en erken 2018 yılı Haziran ayına kadar erteletmis olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 01.02.2018 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)
Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle egitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle egitim veren yüksekokulların asagıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmıs, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki esleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 19.01.2018 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilen şartlar aranmakta olup adayların ilgili pozisyon için 20 Kasım 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Diğer detayları adaylar aşağıdaki linkten öğrenmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/EbKnjn
TÜM BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE