İş Bankası Yeni Personel Alım İlanı Yayımladı! Uzman Yardımcısı Alımı 2019

İş Bankası yeni bir ilan yayımladı. Resmi İnternet sitesinde açtığı sınav ilanı ile İstanbul'da uzman yardımcısı alacak. İşte şartlar ve detaylar şöyledir.

İş Bankası Yeni Personel Alım İlanı Yayımladı! Uzman Yardımcısı Alımı 2019

İş Bankası resmi internet sitesinde yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere İstanbul ilinde bulunan müdürlüklerine personel eksikliğini gidermek için yapacağı uzman yardımcılığı giriş sınavı ile banka personeli alımı yapacak. Bu yönde İş Bankası personel alımı başvuruları başladı. Peki adaylardan aranan şartlar nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? İşte detaylar.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İş Bankası uzman yardımcısı alımı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak, Yazılı sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı bulunmamak, Yabancı dil olarak, Almanca, ingilice ve Fransızca dillerinin herhangi birini çok iyi derecede biliyor olmak, Herhangi bir kurum veya kuruluşa mecburi hizmet koşulu bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Daha önce İn Bankası tarafından yapılan sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankamızın Uzman Yardımcılığı ve Müfettiş Yardımcılığı sınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İş Bankası personel alım ilanı bankanın resmi internet sitesinde yayımlanıp başvurular başladı. Adaylar başvurularını en geç 10 haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir.

Söz konusu olan uzman yardımcısı sınavı ise başvuru sonuçlarından sonra 15 haziran 2019 tarihinde Ankara ve İstanbul illerinde gerçekleştirilecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE