İş Bankası Şube ve Müdürlüklerine Memur Alımı 22 Mart 2019 Son!

İş Bankası geçtiğimiz günlerde bünyesindeki memur eksikliğini gidermek için memur alım ilanı yayımlamıştı. Başvurular ilanın duyurulması ile başlamış olup en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir. İşte sınav bilgileri

İş Bankası Şube ve Müdürlüklerine Memur Alımı 22 Mart 2019 Son!

İş Bankası memur alımı için sınav ilanı yayımlamıştı ve sınav ilanı ile memur alımı yapacğaını ilan etmişti. Bu konuda başvuru kılavuzu yayımlandı ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İş Bankası İstanbul ilinde bulunan şube ve müdürlüklerinde görevlendirmek üzere memur alım yapılacakç Alımlar üniversite mezunlarını kapsayacak olup, Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilerek 01 Nisan 2019 tarihi ve izleyen günlerde memur alımı yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

İş Bankası Memur alımı için başvurular ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir. Başvurularda son günlere gelindi ve henüz başvuru yapmamış olan adaylar için bir kez daha ilan hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

Adaylar başvurularını son başvuru günü olan 22 Mart 2019 tarihi saat 12:00 a kadar sadece iş Bankası Aday kariyer portalı üzerinden yapılacak.

Başvuru Şartları Nedir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • İstanbul ilinde ikamet etmek.
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.
  • Erkek adaylar için en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Ağustos 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak.
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak

Sınav yeri ve Zamanı:

İş bankası memur alımına başvuru yapmış olan adaylar memur alımı sınavları 01 Nisan 2019 tarihi ve izleyen günlerde adayların başvurularının değerleneidrilmesinin ardından İsytanbul ilinde yapılacak. Buna göre, adayların değerlendirmesi başvurular bittiğinde başlayacak ve Sınav ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar “İş Bankası Aday Kariyer Portalı”’nda yer alan Başvurularım alanından yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 12:27
YORUM EKLE