Kara Kuvvetleri Komutanlığından 2021 Sözleşmeli Er Temini Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanan duyuruya göre Sözleşmeli Er temini yapılacak. Tarihler Belli oldu.

Kara Kuvvetleri Komutanlığından 2021 Sözleşmeli Er Temini Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı 03 Şubat 2021 tarihli yayımladığı duyuruya göre sözleşmeli er alımı yapılacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan duyuruya göre Kara Kuvvetleri Komutanlığına Sözleşmeli Er alımı yapılacaktı. Başvurular alındı ve bugün ( 03 Şubat 2021 ) gelmiş olan duyuruya göre sonuçlar açıklanmış olup faaliyet tarhleri açıklanmıştır.

FAALİYET TARİHLERİ VE YERLERİ:

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Temini faaliyeti;

  • 08 Şubat-22 Mart 2021 tarihleri arasında Personel Temin Dairesi Başkanlığı Cebeci/ANKARA yerleşkesinde,
  • 29 Mart-16 Nisan 2021 tarihleri arasında MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA yerleşkesinde icra edilecektir.

SEÇİM AŞAMALARI NEDİR?

MSB PERDEM'de yayımlanan duyuruya göre Kara Kuvvetleri Komutanlığının Sözleşmeli Er Temini için adaylar,  Evrak Kabul, Fiziki Değerlendirme (Boy ve kilo oranlarının kontrolü), Fiziki Yeterlilik Testi, Mülakat, Hastane sevk aşamalarından oluşmaktadır.

SONUÇLAR AÇIKLANDI!

MSB yaptığı duyuruda seçim faaliyetlerine katılacak adayları açıkladı. Adaylar durumunun kontrolünü yapmaları için T.C kimlik numarası ile Elektronik ortamda sorgulama yapacaklardır.

SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 14:55
YORUM EKLE