Mardin'de Hendek Kapatmaya Giden Polislere Saldırı

PKK!lı teröristlerin açmış olduğu hendekleri kapatmak için Mardin'in Nusaybin İlçesi'ne giden güvenlik güçlerine ateş açıldı. Çıkan çatışma sonucunda ilk gelen bilgilere göre esnaflar kepenk kapattı.

Mardin'de Hendek Kapatmaya Giden Polislere Saldırı

PKK!lı teröristlerin açmış olduğu hendekleri kapatmak için Mardin'in Nusaybin İlçesi'ne giden güvenlik güçlerine ateş açıldı. Çıkan çatışma sonucunda ilk  gelen bilgilere göre esnaflar kepenk kapattı.

Nusaybin Eski Otogar bölgesinden Çağ Çağ Caddesi'ne saat 16.30 sıralarında gelen polis ekipleri, Yavuz Selim Sokak mevkiinde, ana caddede kazılan hendeği kapatmak istedi.

Burada pusu kuran PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri, bölgeye gelen polis ekiplerine uzun namlulu silahlarla ateş açtı. Güvenlik güçlerinin de karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Bölgeden silah ve patlama sesleri gelirken, bu nedenle esnaf kepenklerini erkenden kapatmak zorunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE