22. Dönem POMEM Yedek Aday Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi İnternet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre 22. dönem PONEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

22. Dönem POMEM Yedek Aday Sonuçları Açıklandı! Sonuç Ekranı

22. dönem gerçekleştirilen PONEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçlarının yapılan açıklama ile birlikte açıklandığı duyruldu. Yapılan açıklama ile birlikte adayların sonuçlarını Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde bulunan sonuç erişim ekranı üzerinden adayların öğrenebileceği açıklandı.

PONEM DUYURUSU DETAYLARI

22. dönem PONEM yerleştirme sonuçlarnını haricinde adaylara verilen kontenjan bilgileri şu şekildedir; lisans mezunu 17 kadın, ön lisans mezunu 103 erkek ve ön lisans mezunu 3 kadın olmak üzere toplamda 123 adayın yedek aday planlamasına alındığı ve kontenjanlar doğrultuusnda görev alacağı belirtildi. Açıklanan sonuçların adaylara herhangi bir şekilde iletilmeyeceğinden resmi internet sitesi üzeirnde bulunan sonuç ekranından öğrenilmesi gerektiği vurgulandı. Yedek planlamalar için olabilecek gelişmeleri ise adaylar Başkanlığın resmi sitesinden takip etmeleri gerekmetkedir.

Açıklanan Sonuçlar için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 21:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE