Facebook'a Neden Giriş Yok? Facebook Çöktü mü?

Facebook çöktü mü ? Facebook neden açılmıyor? Facebook'a ne oldu? Neden girilmiyor? Herkes şimdi bu sorunun cevabını arıyor.

Facebook'a Neden Giriş Yok? Facebook Çöktü mü?

Facebook çöktü mü ?  Fcebook neden açılmıyor? Facebook'a ne oldu? Neden girilmiyor? Herkes şimdi bu sorunun cevabını arıyor.


Türkiye'de genellikle sosyal paylaşım sitelerine girilmeme sorunu bu akşam son dakika itibariyle yaşandı. Ankara'da yaşanan saldırı sonrası tüm Facebook kullanıcıları siteye girmemeye başlaması ardından bu durumun sebebini araştırmaya başladı. Son dakika gelen bilgi olarak dünya devi sosyal kullanım sitesi Facebook'a giriş ağırlaştı ve girilmemeye başlandı. Bunun nedeni olarak resmi bir bilgi gelmemesi itibariyle, tahmini neden olaran Ankara'daki saldırı olduğu iddia ediliyor. Bilgi geldiği taktirde haberimizde sizlerle paylaşacağız.. Facebook çöktü mü ve Facebook'a neden girilmiyor? Facebook aşırı şekilde yavaşladı ve bir çok kullanıcı Facebook'a giremiyor. Türkiye'de yaşanan Ankara'daki hain saldırı sonrası Facebook'a kullanıcılar erişimde güçlük yaşıyorlar. Facebook'a girişin bu nedenle olup olmadığı hakkında ise henüz net bir bilgi yok. Facebook'un ne zaman düzeleceği hakkında ise bir bilgi henüz yok. 


Ankara da büyük bir patlama oldu. Neredeyse tüm Ankara'dan duyulan patlamanın nedeni ne? Ankara patlaması nerede oldu ve sebebi ne? Herkes bunu merak ediyor. İşte Ankara Patlamasına dair ilk detaylar. Kızılay'da askeri lojmanların içinde patlama olduğu belirtiliyor. Ankara'da, İnönü Bulvarı'nı Dikmen Caddesi'ne bağlayan Merasim Sokak'ta askeri servis araçlarının geçişi sırasında patlama meydana geldi. Patlamada yaralananlar bulunduğu belirtildi. Başbakan Davutoğlu, konuyla ilgili soruya, "Bilgi geldi, bakacağız" yanıtını verdi. 11 kişi hayatını kaybetti Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, askeri servis konvoyunda patlama meydana geldiğini, ilk belirlemelere göre 11 kişinin hayatını kaybettiğini, 10 kişinin yaralandığını, patlamanın bomba yüklü araçla gerçekleştirildiğinin tahmin edildiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 15:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE