Beklenen Güncelleme iOS 9.0.2 Yayınlandı

İOS 9 için yayınlanması beklenen Apple iOS 9.0.2 güncellemesi sonunda çıktı.Apple iOS 9.0.2 güncellemesi ile beklenen Cloud yedeklemesi, iMessage aktivasyonu, hücresel veri kullanımındaki birtakım sorunlaru iOS 9.0.2 güncellemesi giderilebilecek mi?

Beklenen Güncelleme  iOS 9.0.2  Yayınlandı

İOS 9 için yayınlanması beklenen Apple iOS 9.0.2 güncellemesi sonunda çıktı.Apple iOS 9.0.2 güncellemesi ile beklenen Cloud yedeklemesi, iMessage aktivasyonu, hücresel veri kullanımındaki birtakım sorunlaru  iOS 9.0.2 güncellemesi giderilebilecek mi?


iOS 9'un yayınlanmasının ardından Apple, bazı sorunları ortadan kaldırmak için bir hafta gibi kısa bir sürede iOS 9.0.1 güncellemesini yayınlamıştı. Dün yayınlanan iOS 9.0.2 güncellemesiyle iCloud yedeklemesi, iMessage aktivasyonu, hücresel veri kullanımındaki birtakım sorunlar gideriliyor.

HATA AYIKLAMA BÖLÜMÜ

iCloud yedeklemesi sırasında yaşanan kesintiyle ilgili sorunu giderecek olan güncelleme aynı zamanda Podcast uygulamasının da sorunlarını ortadan kaldırıyor. 72 MB büyüklüğündeki güncellemeye ek olarak Apple, iOS 9.1'in geliştiriciler ve açık beta sürümü için yayınlanacak güncellemeleri üzerinde çalışmaya da devam ediyor. Geliştiriciler için yayınlanan iOS 9.1 Beta 3, dün itibarıyla indirilmeye sunuldu.

GİDERİLEN SORUNLAR ŞÖYLE


Minör çaptaki bu güncelleme ile özellikle ufak çaplı hatalar çözülürken, Apple güncelleme ile beraber gelen özellikleri ve giderilen sorunları şöyle listeledi:
- Uygulama hücresel veri kullanımını açma ve kapatma ayarı ile ilgili bir sorun giderildi.
- Bazı kullanıcıların iMessage etkinleştirmesini engelleyen bir sorun çözüldü.
- Bir elle yedekleme başlatıldıktan sonra iCloud Yedeklemenin kesintiye uğramasına neden olan bir sorun çözüldü.- Bildirim alırken ekranın yanlış şekilde dönmesine neden olan bir sorun giderildi.
- Podcast'lerin kararlılığı artırıldı

Haberturk

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 16:16
YORUM EKLE