Manisa Sarıgöl SYDV Personel Alımı

Manisa Sarıgöl SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel ALımı Yapıyor

Manisa Sarıgöl SYDV Personel Alımı

Manisa Sarıgöl SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel ALımı Yapıyor. SYDV Manisa Sarıgöl İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV Manisa Sarıgöl ilçesinde işe başlamak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular 6 Şubat 2015 Tarihinde sona erecektir.

GENEL BİLGİLER:

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araba kullanabilmek. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Alım yapılacak iş pozisyonuna sadece erkek adaylar başvuru yapabilecektir. Başvuru tarihi itibarı ile son 6 (altı) aydır Sarıgöl?de ikamet ediyor olmak.  En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derecede araç kullanabilmek. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı problemi bulunmamak. *Tam ilan metni //wwww.sarigol.gov.tr adresinden ulaşılabilmektedir. *İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS (2013-2014 yılı) puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE