Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı

Kastamonu Taşköprü SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Kastamonu Taşköprü ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alacaktır. Sizde SYDV Kastamonu Taşköprü ilçesinde bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Cinsiyeti bayan olmak. Taşköprü Nüfusuna Kayıtlı olup işe başladıktan sonra Taşköprü'de ikamet etmeyi taahhüt ediyor olmak. Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans programlarından mezun olmak. Tercihen bilgisayar sertifikası bulunması ya da bilgisayar programlarına(word,excel, power point) hakim olmak. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan ve Kamu Personel Seçme Sınavında 2013-2014 KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Ekip çalışmasına elverişli olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına devlet vakar ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE