Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alımı

Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapıyor

Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alımı

Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapıyor. SYDV Eskişehir Mahmudiye İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Başvurular 09 Şubat 2015 Tarihinde Sona erecektir. Sizde Eskişehir Mahmudiye SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, genel bilgilere ve başvuru bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Aktif bilgisayar kullanabiliyor olmak. Bilgisayar İşletmenliği vb. sertifikalı olmak. Üniversitelerin öncelikli olarak İşletme, Maliye, Muhasebe, İktisat bölümü başta olmak üzere 4 yıllık örgün eğitim yapılan bölümlerinden mezun olmak. B sınıfı sürücü belgesine sajip olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL NİTELİKLER:

  Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak. Medeni Haklarını Kullanma Ehliyetine Sahip Olmak 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşından doldurmamış olmak. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 2014 KPSSP3 puan türünden 70 veya üzerinde puan almak. Kamu Haklarından Mahrum Bulunmamak. Tercihen Bayan Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işlayişine karşı suçlar, zimmet, ihaleye fesat karıştırma, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, edinim iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. Son 6 aydır Mahmudiye ilçesinde ikamet etmek. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE