Galatasaray'da Grosskreutz Depremi İstifa Getirdi

Galatasaray Transferin son günü Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmıştı. Bu transfer eksik evrak nedeniyle Fifa tarafından onaylanmadı ve Kulüp yöneticisi istifa etti.

Galatasaray'da Grosskreutz Depremi İstifa Getirdi

Galatasaray Transferin son günü Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmıştı. Bu transfer eksik evrak nedeniyle Fifa tarafından  onaylanmadı ve Kulüp yöneticisi istifa etti.

 

 

Galatasaray Kulübü, Grosskreutz için kulübü Borussia Dortmund ve oyuncuyla anlaşmaya varmış ve Alman futbolcuyu İstanbul'a getirmişti. Ancak Grosskreutz'in ismi FIFA'ya bildirilirken yanlış bir evrağın gönderildiği öğrenilmişti. 

 

Bunun üzerine büyük bir skandal patlak vermiş Galatasaray'ın yeni transfer Grossgreutz'u 6 ay boyunca oynatamayacağı, Alman futbolcunun sadece antrenmanlarda forma giyebileceği ortaya çıkmıştı.

 

FIFA'ya evrağı yanlış gönderen ismin Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı Uğur Yıldız olduğu bildirildi. Uğur Yıldız'ın bu olay sonrası istifa kararı aldığı ve bu kararın yakın bir zamanda açıklanacağı kaydedildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE