Başarılı Kaleci Taraftarlardan Özür Diledi

Hafta sonu oynanan Akhisar Belediyespor maçında yerden seki tutamayıp yediği hatalı golden sonra taraftarlardan tepki alan Beşiktaş'ın başarılı Kalecisi Tolga Zengin, özür diledi.

Başarılı Kaleci Taraftarlardan Özür Diledi

Hafta sonu oynanan Akhisar Beeldiyespor maçında  yerden seki tutamayıp yediği hatalı golden sonra taraftarlardan tepki alan Beşiktaş'ın başarılı Kalecisi Tolga Zengin, özür diledi.


Beşiktaş’ta 2-0'lık Akhisar Belediyespor yenilgisi sonrası fatura kaptan Tolga Zengin’e kesilmişti. Yediği hatalı golün ardından taraftarların ıslıklarla protesto ettiği Tolga Zengin büyük üzüntü yaşamıştı. Stattan erken çıkan ve aracıyla evinin yolunu tutan deneyimli file bekçisi, tanıdığı Beşiktaşlı taraftarları arayıp oldukça duygusal bir konuşma yaptı.   

TOLGA ZENGİN: HAKKINIZ HELAL EDİN
AMK Spor'da yer alan habere göre; siyah-beyazlı forma altında şampiyonluk yaşamak için elinden geleni yaptığını belirten Tolga Zengin, “Hatalı bir gol yedim. Bana yakışmadı. Tüm Beşiktaşlılar’ı üzdüm, ben de çok üzüldüm. Herkesten çok özür diliyorum. Hakkınızı helal edin” dedi.
Taraftarların da tecrübeli kaleciye destek sözü verdikleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE