A Milli Takım Ve Çek Cumhuriyeti 19. Randevu'ya Çıkıyor!

A Milli Takım, yarın A grubu mücadelesine Çeklere konuk oluyor. Türkiye Milli Takımı ve Çek Cumhuriyet 19. randevu'ya çıkacak. Türkiye, Çek Cumhuriyeti ile yarın oynayacağı EURO 2016 Elemeleri’nde alınacak galibiyet A Milli Takım için çok önemli.

A Milli Takım Ve Çek Cumhuriyeti 19. Randevu'ya Çıkıyor!

A Milli Takım, yarın A grubu mücadelesine Çeklere konuk oluyor. Türkiye Milli Takımı ve Çek Cumhuriyet 19. randevuya çıkacak. Türkiye, Çek Cumhuriyeti ile yarın oynayacağı EURO 2016 Elemeleri’nde alınacak galibiyet A Milli Takım için çok önemli.


İzlanda ve Çek Cumhuriyeti'nin son 2 maç öncesi finallere kalmayı  garantilediği grupta, Hollanda ile 3'üncülük mücadelesi yapan "Ay-yıldızlılar",  bu kritik virajda Çek Cumhuriyeti ile büyük önem taşıyan bir karşılaşmaya  çıkacak. 
 
Başkent Prag'daki Generali Arena'da TSİ 21.45'te başlayacak  mücadeleyi, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Martin Atkinson yönetecek. 
 
İki maçta 4 puan yetecek 
 
A Milli Takım, A Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile yapacağı son  2 maçtan 4 puan çıkarması durumunda, rakibi Hollanda'nın maçlarını kazanması  halinde dahi play-off turuna kalacak. 
 
Gruptaki son maçında Hollanda'yı 3-0 yenerek rakibinin 2 puan önüne  geçen ve ikili averajda üstünlük sağlayan milliler, yarın Çek Cumhuriyeti  karşısında en azından puan alabilmek için mücadele verecek. 

Puan durumu 
 
Avrupa Şampiyonası elemelerinde 9. maçlar öncesi A Grubu'nun puan  durumu şöyle:
 
1.İzlanda (19 puan)
2.Çek Cumhuriyeti (19 puan)
3.Türkiye (12 puan)
4.Hollanda (10 puan)
5.Letonya (4 puan)
6.Kazakistan (2 puan)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE