A Milli Takım Ve Çek Cumhuriyeti 19. Randevu'ya Çıkıyor!

A Milli Takım, yarın A grubu mücadelesine Çeklere konuk oluyor. Türkiye Milli Takımı ve Çek Cumhuriyet 19. randevu'ya çıkacak. Türkiye, Çek Cumhuriyeti ile yarın oynayacağı EURO 2016 Elemeleri’nde alınacak galibiyet A Milli Takım için çok önemli.

A Milli Takım Ve Çek Cumhuriyeti 19. Randevu'ya Çıkıyor!

A Milli Takım, yarın A grubu mücadelesine Çeklere konuk oluyor. Türkiye Milli Takımı ve Çek Cumhuriyet 19. randevuya çıkacak. Türkiye, Çek Cumhuriyeti ile yarın oynayacağı EURO 2016 Elemeleri’nde alınacak galibiyet A Milli Takım için çok önemli.


İzlanda ve Çek Cumhuriyeti'nin son 2 maç öncesi finallere kalmayı  garantilediği grupta, Hollanda ile 3'üncülük mücadelesi yapan "Ay-yıldızlılar",  bu kritik virajda Çek Cumhuriyeti ile büyük önem taşıyan bir karşılaşmaya  çıkacak. 
 
Başkent Prag'daki Generali Arena'da TSİ 21.45'te başlayacak  mücadeleyi, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Martin Atkinson yönetecek. 
 
İki maçta 4 puan yetecek 
 
A Milli Takım, A Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile yapacağı son  2 maçtan 4 puan çıkarması durumunda, rakibi Hollanda'nın maçlarını kazanması  halinde dahi play-off turuna kalacak. 
 
Gruptaki son maçında Hollanda'yı 3-0 yenerek rakibinin 2 puan önüne  geçen ve ikili averajda üstünlük sağlayan milliler, yarın Çek Cumhuriyeti  karşısında en azından puan alabilmek için mücadele verecek. 
Puan durumu 
 
Avrupa Şampiyonası elemelerinde 9. maçlar öncesi A Grubu'nun puan  durumu şöyle:
 
1.İzlanda (19 puan)
2.Çek Cumhuriyeti (19 puan)
3.Türkiye (12 puan)
4.Hollanda (10 puan)
5.Letonya (4 puan)
6.Kazakistan (2 puan)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:29
YORUM EKLE