Düzce Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı niteliklerde olmak üzere hemşire alımı yapıyor. İşte şartlar ve detaylar.

Düzce Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevlendirmek üzere 567 sayılı devlet memurları kanunun 4. maddessinin B fıkrsına göre Sözleşmeli olarak çalışacak Hemşire alımı yapacak. Söz konusu hemşire alımları için başvurular bugün başlamış olup, Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları ataracağız.

ALANINA GÖRE KADRO DAĞILIMI:

Düzce Üniversitesi 5 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli hemşire alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmaları gerekmektedir.Bu kapsamda,

  • 3 Özel Bütçeden Hemşire
  • En az 5 yıl Yenidoğan Bakım deneyimi olmak şartı ile 1 Hemşire,
  • KalpDamar Cerrahi Hemşireliği deneyimi olmak şartı ile 1 Hemşire  (Döner Sermaye Bütçesi)

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak
  • 2018 Yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme SInavından lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden puana sahip olmak

BAŞVURULAR:

İlgili ilan resmi gazete'de 08 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanarak başvuru süreci başlamış olup adaylar adaylara başvuru için 15 günlük süre verilmiştir. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 23 Ağustos 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvurular Düzce Üniversitesi Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday en fazla 1 (bir) kadro için başvuruda bulunabilir. Eksik evrak/belge ile başvurular kabul edilmeyecektir. Noter vekaleti ile başvuru yapılabilir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Düzce Üniversitresi Hemşire alımı ilanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE