Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı! En Az 12 Bin 700 TL Maaş

Ankara Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan duyuruya göre adaylara yüksek maaş ödenecek. Başvuru şartları için ve başvuru bilgileri için haberimizi inceleyiniz.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı! En Az 12 Bin 700 TL Maaş

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde yayımladığı ilana göre Ankara Üniversitesi bünyesine sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre Ankara Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına ve Tıp Fakültesi Hastanelerinde görevlendirmek üzere 6 kişilik boş kadro ile istihdam sağlayacak. Bu yönde adaylara sözlü sınav yapılacak ve adayların sözlü sınava katılabilmeleri için KPSS ve YDS puan ortalaması alınacak.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Ankara Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Fatükleterin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmaları gerekmektedir. 

Ayrıca İlgili alımlar için meslki tecrübeye sahip olmak, 2017 veya 2918 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, ve Yabacı Dİl Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak şartı aranacak. Özel şartlar için ilanın tam metnin inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına 18 Ocak 2019 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 15 gün içerisinde başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Buna göre başvurular, istenen belgeler ile birlikte “Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Bürosu Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi /ANKARA” adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılacak. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER