Hatay Mustafa kemal Üniversitesi 56 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 56 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Başvuruların geçtiğimiz günlerde başlaması ile artık sona eriyor.

Hatay Mustafa kemal Üniversitesi 56 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 56 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapacak. Alımlar Ön Lisans ve Lisans mezunları içerisinden yapılacak. Başvurularda son günlere geldik. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

56 Sözleşmeli Personel Alımı Kadroları Hangileri:

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 56 kişilik boş kadro ile 40 Hemşire ve 16 Sağlık Teknikeri alımı yapacak. Sağlık Teknikeri alımları EMG +EEG, Radyoloji Teknikeri, Patoloji Teknikeri ve Laboratuvar Teknikeri kadrolarında yapılacak.

Atama Tablosu:

Kimlerin Başvurusu geçerli kabul edilecek?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranıyor. Ayrıca Gece veya gündüz vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarını taşıyanlar kabul edilecek.

KPSS Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Üniversite personel alımlarında adaylara herhangi bir Mülakat yapılmamaktadır. Bu yönde adayların 2020 yılında almış oldukları KPSS puanı ele alınarak yapılacak sıralama ile atama işlemleri belirlenecektir. Bu yönde en yüksek puan sahip adayların ataması yapılacak.

Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı başvuruları 24 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. Bu kapsamda Üniversite tarafından yapılan açıklamaya göre başvuru sonuçları başvuruların sonra ermesinin ardından 10 iş günü içerisine açıklanacağı oldu. Yani 24 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek ve sonuçların 7 Eylül 2021 tarihine kadar açıklanması gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 08:01
YORUM EKLE