Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 35 Hemşire Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere yaptığı duyuru ile toplamda 35 kişilik kadro ile Sözleşmeli Hemşire alımı gerçekleştirecek.

Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 35 Hemşire Alımı Yapacak
Erciyes Üniversitesi 02 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunana personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 35 adet Sözleşmeli Hemşire alımı gerçekleştirecek. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı B Grubu puan türü aranacaktır. Alımlarda KPSS puan sırasına bakılacaktır. En yüksek puandan en düşük puana kadar değerlendirilecektir. Hemşireler ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır. Erciyes Üniversitesi 35 Hemşireden, Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak şartı ve bunun dışında bazı şartlar arayacak olup aranan şartlar şöyledir.

Erciyes Üniversitesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 40. maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir cezası bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmamak, yapılacak güvenlik soruşturmasından ve arşiv araştırmasından olumlu olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olmak, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, görevini yapmasına engel olabilecek, vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak, şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan Sözleşmeli Personel adaylarının başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 16 Ocak 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Başvurular,  mesai saati bitimine kadar Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE