Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı! Lise Mezunu

Düzce Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek için farklı niteliklerde sözleşmeli olarak hemşire alımı yapacağını belirtti. Buna göre haberimizin devamında başvuru şartlarına ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı! Lise Mezunu

Devlet Personel başkanlığı tarafından 13 haziran 2018 tarihli yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı alanlarda sözleşmeli olarak hemşire alımı yapacağını duyurdu. Duyuruya göre adaylardna, 2016 yılında ait Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı aranacaktır. Düzce Üniversitesi sözkonusu ilan ile, Lise mezunu 2 sözleşmeli hemşire alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuru yapacak adaylar öcelikle belirtilen şartları taşımak zorundadırlar. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, Lise mezunu olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire aşkanlığına şahsen başvuru yaplacaktır. İlgili ilan için başvuruda bulunacak adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapma hakları vardır. Ayrıca bunun dışında yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 20:43
YORUM EKLE