Düzce Üniversitesi Lise Mezunu Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi bünyesine Hemşire alımı ilanı yayımlandı. Araştırma ve Uygulama hastanesine alım yapılacak olup şartlar ve kadro bilgisi haberde.

Düzce Üniversitesi Lise Mezunu Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi Perosnel Alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede 26 temmuz 2021 tarihi ile yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere Sözlşemeli personel alımı yapılacak. Söz konusu ilana göre Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevlendirmek üzere Hemşire Alımı yapılacak.

KADRO BİLGİSİ:

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1 - Türk vatandaşı olmak,

2 - Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3 - Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

4 - 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı için başvurular ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuru yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda 26 Temmuz - 9 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak başvurular kabul edilecektir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2021, 22:26
YORUM EKLE