Gelir Uzmanlığı GUY Başvuru Sonuçları ve Mülakat Yerleri ile Taban Punları Belli Oldu!

Maliye Bakanlığı 1000 Gelir Uzman Yardımcısı alımlarında başvuru sonuçları açıklandı. Gelir uzman başvuru sonuçlarına göre mülakat tarihleri ve mülakat yerler belli oldu. Bin gelir uzman yardımcısı alımlarına ilişkin Maliye Bakanlığından yapılan açıklamanın detaylarını aktarıyoruz.

Gelir Uzmanlığı GUY Başvuru Sonuçları ve Mülakat Yerleri ile Taban Punları Belli Oldu!

Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığına bağlı olarak görev alacak olan Gelir Uzman Yardımcısı alımlarında başvuruların tamamlanmasının ardından adaylar başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ve mülakat sınavı tarihi ile mülakat yerlerini merak etmekteydi. Yapılan son açıklamada başvuruları kabul edilen adaylar belli oldu.

KPSS P 48 puan türüne göre yapılacak olan alımlarda en yüksek puandan aşağıya doğru başvuru yapılan ile göre yapılan sıralamada taban puanlar belli oldu. Adaylardan başvuruları kabul edilenler için 18 Ağustos tarihinde sınav yapılacaklar.

GELİR UZMAN YARDIMCISI YAZILI SINAVI;

Gelir Uzman Yardımcısı alımlarında başvurulara göre adaylardan yazılı sınava giremeye hak eden adaylar Ankara İlinde Gazi Üniversitesi fakültelerinde 3 ayrı binada sınava alınacaklar. Buna göre yazılı sınav için sınav giriş belgeleri sinav.gib.gov.tr adresinden alınabilecek. Adaylar sınav giriş belgelerini T.C. kimlik numarası ile döküm alabilecekler. Adayların hangi binada sınava gireceği de başvuru sonuçlarından aşağıdaki bağlantıdan öğrenilebilecek.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylardan KPSS P48 puan sıralamasında en düşük puan İzmir ile Eskişehir illerinde gerçekleşti. Buna göre Eskişehir ilinde en düşük 70,06238 puan İzmir ilinde ise 70,02121 puan ve üstü alana adaylar sınava girecekler.

Başvuru sonuçları

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 14:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE