Onun Eli Titredi Kılıçdaroğlu Selfie Yaptı!

Kılıçdaroğlu elleri titreyen hayranına yardımcı oldu.Kemal Kılıçdaroğlu,kendisiyle selfie yapmak isteyen bir hayranını kırmadı ve beraber selfie çekti.Selfie esnasında heyecandan eli titreyen hayranına Kılıçdaroğlu,fotoğraf çekiminde yardımcı oldu.

Onun Eli Titredi Kılıçdaroğlu Selfie Yaptı!

Kılıçdaroğlu elleri titreyen hayranına yardımcı oldu.Kemal Kılıçdaroğlu,kendisiyle selfie yapmak isteyen bir hayranını kırmadı ve beraber selfie çekti.Selfie esnasında heyecandan eli titreyen hayranına Kılıçdaroğlu,fotoğraf çekiminde yardımcı oldu.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği toplantıya katılmak için Bursa'ya gelirken, İnegöl'de köfte molası verdi. Kılıçdaroğlu, burada kendisiyle selfei çektirmek isteyen gencin elleri heyecandan titreyince kameranın tuşuna kendisi bastı.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BTSO'nun düzenlediği toplantıya katılmak üzere Bursa'ya geldi. İnegöl'de partililer tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu burada bir köfteciye giderek İnegöl Köftesi yedi. Yemek sırasında Kılıçdaroğlu, kendisiyle selfie çektirmek isteyen bir gencin ricasını kırmadı. Kılıçdaroğlu, heycandan elleri titreyen gencin çektiği fotoğrafların fulu olduğunu görünce bu kez kameranın tuşuna kendisi bastı. Karayolu ile Bursa'ya geçen, partisinin il teşkilatını da ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, burada gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtsız bırakıp,  BTSO'nun yaptığı toplantıya katıldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, toplantıdan sonra Balıkesir'e gidecek.

 

CHP LİDERİ BALIKESİR'DE İŞ ADAMLARIYLA BİR ARAYA GELECEK

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Eylül Salı günü Balıkesir'de iş adamlarıyla bir araya gelecek.

 

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre saat 19.00'da Bursa'da Sanayi ve Ticaret Odası'nda iş adamlarıyla buluşacak olan Kemal Kılıçdaroğlu, geç saatlerde Balıkesir'e geçecek. Geceyi Balıkesir'de geçirecek olan Kılıçdaroğlu, yarın saat 09.30'da kahvaltıda iş adamlarıyla toplantıda bir araya gelecek. Balıkesirli sanayici ve işadamlarıyla görüş alışverişinde bulunacak olan CHP lideri Kılıçdaroğlu, iş dünyasına CHP'nin sorunlara yaklaşımını ve bunların çözümüne ilişkin düşüncelerini açıklayacak. Kılıçdaroğlu'na Balıkesir ziyaretinde Genel Başkan yardımcıları Faik Öztrak ve Selin Sayek Böke de eşlik edecek. Kılıçdaroğlu buluşmanın ardından Ankara'ya dönecek.

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Mete Erol, toplantıya 50'ye yakın iş adamının katılacağını açıkladı. Erol'un verdiği bilgiye göre, CHP-İş dünyası buluşması basına kapalı olacak. Kılıçdaroğlu'nun kahvaltı öncesi ya da sonrası basın mensuplarına açıklama yapması bekleniyor.

Milliyet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE