Türk Kızılayı KPSS'siz En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı yapmış olduğu resmi açıklama ile birlikte kendi bünyesinde çalışacak en az lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel ilanını yayımladı. Yapılacak olan personel ilanları ile ilgili detayları haberimize derledik..

Türk Kızılayı KPSS'siz En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Kızılay, farklı pozisyonlar için personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılacak olan personel alımında KPSS şartı olmadan belirlenen genel başvuru şartlarına göre personel alımı yapılacağı açıklandı. Personel alımlarında adayların Kızılayın belirlemiş olduğu genel başvuru şartlarının tamamını karşılamaları gerektiği belirtilmiştir. Adaylar yayımalan personel başvuru şartlarının herhangi birini karşılamadığı anlaşılırsa başvurularının geçersiz sayılacağı bildirildi. 

Genel Başvuru Şartları ve Detayları

Farklı illerde bulunan Kızılay bünyelerine personel alımı yapılacağı resmi internet sitesi üzerinden açıklanmıştı. Kızılay bünyesine yapılacak olan personel alımını kapsayan iller şu şekildedir; " Ankara, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Adana, Kahramanmaraş ve Kayseri" illerinde personel ilanı yapılacağı açıklandı. Bu illerde yapılacak olan personel ilanında adaylardan istenilen başvuru şartları şu şekildedir; " 18 yaşından büyük olması, sağlık sorunlarının yerinde olması, uzun süreli çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, ünitversitelerin psikolojik bölümünden mezun olması, iyi derece de ingilizce bilen, aktif olarak SAP kullanabilen, ekip ve proje yöneticisi olabilen, bütçe ve sözleşme hakimiyeti yüksek olan ve hangi ilde bulunan Kızılay birimine başvuru yapıldıysa oraya ait olan bir ikametgah olması" adaylardan istenilen şartlardandır. 

Başvuru yapmak isteyen adayların Kızılay'ın kendi kariyer sitesinden başvuru yapabilmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 22:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE