Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor! Kimler Başvuru Yapabilir

Türk Kızılay'ı kendi bünyesinde çalıştırmak üzere pek çok sayıda personel alımının yapılacağı açıkladı. Yapılacak olan başvurular hangi pozisyonlarda ve hangi illerdeki Kızılaylar'da görev alabilecek gibi pek çok soruyu haberimizde sizler için derledik.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor! Kimler Başvuru Yapabilir

Türk Kızılay'ı bugüne kadar yapmış oldukları yardımlar ile birlikte Türkiye sınırlarının dışına kadar çıkmaktadır. Yapılan yardımların ve oluşturulan projeler kapsamında olan çalışan ihtiyacının artmasıyla birlikte Tür Kızılayı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Yayımlanan ilana göre pek çok farklı alanda ve farklı şehirde Türk Kızılay'ında çalışmak üzere personel alımının yapılacağı açıklandı.

TÜRK KIZILAYI AÇIK POZİSYONLAR ve BAŞVURU DETAYLARI

Türk Kızılay'ı tarafından açıklanan personel alım pozisyonlarına göre alım yapılacak alanlar şu şekildedir; " Türkiye Geneli Doktor, Türkiye Geneli Gençlik Çalışanı, Procurement Specialist (Ankara), Sağlık Uzmanı (Türkiye Geneli), Psikolog (Mardin, Hatay, Mersin), Toplum Merkezi Yöneticisi (Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Hatay, Bursa, Kahramanmaraş), İlk Yardım çalışanı (Kahramanmaraş, Kayseri, Mardin, Mersin, Adana), Graphic Designer (Ankara) olarak açıklanarak başvuru yapacak olan sağlık çalışanlarının istedikleri yerlere ve kendi alanlarına göre başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

POZİSYONLAR için İSTENİLEN BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Kızılayı bünyesinde çalışacak sağlık çalışanları için başvuru yapmadan önce bazı şarlartı barındırmaları gerekmektedir. Bu şartlar şu şekidedir; "Başvuru yapılacak sağlık alanından mezun olmak, tercih olarak iyi düzeyde ingilizce sahibi olmak, tam zamanlı çalışabilmek, takım çalışmasına yatkın olmak, seyahat engeli olmaması, mecburi hizmeti tamamlamış olmak, erkek adayalrın askerlik sorunlarının bulunmaması, sosyal sorumluluk bilincinde olması" adayların Kızılaylara başvuruda bulunması için yeterli şartlardandır.

Türk Kızılay'ına Başvuru Yapabilmek için www.kizilaykariyer.com/

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 23:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkarili
Hakkarili - 2 yıl Önce

Sayin cumhurbaşkanimiz hakkari işkurdaki adaletsiz sistemi deyiştiriniz kura yapiyorlar ama ama kimseyi kuraya almiyorlar önceden istediklrini liste yapip öyle kura yapiyorlar