TÜBİTAK Personel Alım İlanı Açıkladı!

TÜBİTAK Devlet Personel Başkanlığı üzerinden personel alım ilanı açıkladı. Yeni açıklanan ilana göre bir unvanda alım yapacak. Adaylar hangi başvuru şartlarına sahip olmaları gerekiyor? İşte detaylar..

 TÜBİTAK Personel Alım İlanı Açıkladı!

 TÜBİTAK Personel Alım İlanı Açıkladı!

TÜBİTAK MAM Kurumsal Gelişim Başkanlığına işyeri sağlığı ve güvenliği çalışmalarının yürütülmesi kapsamında personel alımı yapılacak. İş sağlığı ve güvenliği kanun ve ilgili yönetmelikler kapsamında iş yeri hekimi pozisyonunda personeller alınacak.

Kocaeli ilinde görevlendirilecek olan personellerin Tıp Fakültesi Mezunu olmaları işyeri hekimlik belgesine sahip olmaları gerekli olacak. Ayrıca en az 5 yıl hekim ve 2 yıl işyeri hekimi olarak çalışmış olmaları gerekmektedir. Başvuruda aranan genel şartlar ise şöyle;

Başvuru özel şartlarda; 6331 sayılı kanun ve ağlı yönetmeliklerine hakim olmak, bilgi ve tecrübeye sahip olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek gerekmektedir.

Başvuru özel şartlarda ise kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları, yurt içi seyahat engelinin bulunmaması, ekip çalışmasına uygun, belirtilen suçlardan mahkumiyet almamış olmaları istenilmektedir.

Adalar başvurularını mam.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yapabilecekler. İş başvurularında öz geçmiş oluşturmak ve tüm evrakları sisteme yüklemek gerekli olacak. Başvuru tarihi 4 Şubat tarihi saat 17:00’a kadar devam edecek.

Başvuruda lisans transkript belgesi, diploma, öz geçmiş, tecrübe gösterir belge, askerlik durumu gösterir belge, işyeri hekimlik belgesi, isg katiplik sözleşmesi evrakları istenilecek.

İlan detayları için tıklayın

Yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz. İşin olsa mobil uygulaması için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER