Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ( ADÜ ) personel alımı sona eriyor. Az önce gelmiş olan ilan ile Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 65 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda alımlar lise ve lisans mezunu alım yapılacak olup KPSS Puan sıralamasına göre 4/b Sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversiteye başvurular sona eriyor. Bu yönde başvuru süreci 20 Nisan 2024 tarihi ile başlamış olup en geç 6 Mayıs 2024 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir.

Adaylar başvurularını sadece Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası 3. Kat Personel Daire Başkanlığı Efeler / AYDIN adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı için başvurular KPSS puanı ile gerçekleştirilmekte olup değerlendirme sürecide KPSS puan sırasına göre yapılacak. Bu kapsamda en yüksek puandan olmak üzere en düşük KPSS puanına kadar sıralama yapılacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 10 Hemşire, 35 Destek Personeli,

Lisans Mezunu: 20 Hemşire,

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversiteye yapılacak personel alımları 4/B sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek. Bu yönde adaylara KPSS Puanı sıralaması ile yapılacak değerlendirmeye göre adaylara herhangi bir sözlü veya yazılı olarak sınav yapılmayacak. KPSS Puan sıralamasına göre gerçekleştirilecek atamalarda en yüksek KPSS puanına sahip olan adaylar atanacaktır.

Kimlerin Başvurusu Atama İçin Geçerli Sayılacak?

657 Sayılı DMK 48. maddesindeki nitelikleri taşıyan adayların başvuru için ilk adımı olacak. Bunun dışında adaylardan, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Vardiyalı çalışmaya engel herhangi bir durumu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak,

2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için KPSSP9 ve Lisans için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartı aranacaktır.

Pozisyonuna Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvuru İstenecek Belgeler nedir?

1. Başvuru Formu, (İlan başvuru tarihleri içinde, http://www.adu.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmından temin edilecektir)

2. Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi ya da barkodlu e-Devlet çıktısı,

3. Nüfus cüzdanı fotokopisi,

4. 2022 KPSS (B) grubu puanını gösterir barkodlu ÖSYM sonuç belgesi,

5. 1 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş olması gerekmekte olup, başvuru formuna yapıştırılmak suretiyle teslim edilecektir).

İLANIN TAM METNİ BURADA