TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 164 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK yapmış olduğu duyurusunda 4 farklı ilanda toplamda 164 personel alımı yapacağını bildirdi. Adaylardan KPSS şartı aranmayacak. Diğer şartları taşımak yeterli.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 164 Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK Mart ayı itibari ile çok sayıda personel alımı yapacağını bildirdi. Yapılan duyurulara göre TÜBİTAK farklı alanlarda ve farklı niteliklerde toplamda 164 personel alımı yapacak. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan TÜBİTAK personel alımı ilanına göre de adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şarı aranmayacak. Peki hangi alanlarda alım yapılıyor ? TÜBİTAK şeklinde bir çok başkanlığı adı altında olmak üzere, TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkanlığı Yardımcılığına, TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne, TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkanlığı Yardımcılığına ve TÜBİTAK Uluslarası İşbirliği Daire Başkanlığına toplamda 164 personel alınacak.

ADAYLAR BAŞVURU İÇİN BAZI ŞARTLARI TAŞIMALARI GEREKMEKTEDİR

TÜBİTAK alım yapacağı 164 kişilik kadro için adaylardan bazı şartlar aramaktadır. Genel olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için son başvuru tarihi itibari ile askerliğini tamamlamış olmak, Görevini yapmasına herhangi bir engeli veya rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, alım tablosuna göre istenilen yabancı dil sınavlarından gerekli puan almak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, gibi şartlar aranmaktadır. Ayrıca bunlar dışında her kadro için özel şartta aranmaktadır. Bunlara ancak aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıları kullanarak ve tam metni açarak görebilirsiniz.

BAŞVURU VE BAŞVURU SÜRECİ;

Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını en geç 30 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

TÜBİTAK ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ DAİRE BAŞKANLIĞI
TÜBİTAK TEST VE DEĞERLENDĠRME BAŞKAN YARDIMCILIĞI
TÜBİTAK ULUSAL ELEKTRONİK VE KRİPTOLOJİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
TÜBİTAK KURUMSAL KAYNAK YÖNETĠMĠ BAŞKAN YARDIMCILIĞI
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 22:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE