TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 10 Personel Alacak

TÜBİTAK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı personel eksikliğini tamamlamak üzere Uzman Pozisyonunda KPSS Şartı Olmadan Uzman Yardımcısı alım ilanı yayımladı! İlana Göre son başvurular 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecek.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 10 Personel Alacak
TÜBİTAK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, Devlet Personel başkanlığının resmi sitesi aracılığı ile 21 Ekim 2016 tarihinde duyuru yaptı. yapılan duyuruya göre TÜBİTAK 10 Kişilik boş kadrosu ile Ankara ve Gebze şehirlerinde Uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Alınacak 10 kişilik personel, İnsan Kaynakları özlük işlemleri ve bordrolama işlenin yürütlmesi ile sorumlu olacaktır. Başvuruda bulunacak olan personel adayları başvuru formuna TÜBİTAK resmi internet sitesinden ulaşabilirler. Ayrıca aşağıda verilen şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adaylarda hangi Şartlar Aranır ?
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir hastalığa sahip olmayan adaylar,
  • Başvuru bulunacak erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Ağırlıklı lisans not ortalamsı 4 lük sistem üzerinden en az 2.50 olan adaylar,
  • Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim - öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olan adaylar,
  • İngilizce yeterliliği aşağıdaki verilmiş olan tabloda sınavlardan birini almış olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, www.tubitak.gov.tr internet adresinden indirecekleri başvuru formu ile en geç 11 kasım 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Başkanlık Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. İlanın tam metnine ulaşmak için ve daha ayrıntılı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE